Офіційно. Мер Львова Андрій Садовий йде в президенти

1676

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України. Про це він заявив на зустрічі з організаторами молодіжного форуму «#Молодвіж» у коворкінгу «Communa», повідомляє Твоє місто з посиланням на  прес-службу партії «Самопоміч».

«Моя мета дуже проста і складна водночас – відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом!» – заявив Андрій Садовий.

За його словами, ключовими елементами кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

«Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу», – наголосив мер Львова.

Садовий пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори, та закликав до об‘єднання усі сили, які підтримують ідею «рішучих змін».

Згідно з соціологічними дослідженням групи «Рейтинг», 5% від усіх респондентів Західного регіону на президентських виборах проголосували б за нинішнього міського голову Львова Андрія Садового. У загальному рейтингу українських політиків він займає дев’яте місце.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини