Обмежений повітряний коридор: літак Медведчука вилетів з Оману на 9 годин раніше Зеленського

174
5837995 05.04.2019 Кандидат в президенты Украины Владимир Зеленский перед сдачей анализа на алкоголь и наркотики в киевской клинике "Евролаб". Стрингер / РИА Новости

Літак, яким користується народний депутат Віктор Медведчук, вилетів з Оману через кілька годин після трагедії в Ірані і на 9 годин раніше за президента. У Володимира Зеленського ж стверджують, що затримка виникла, бо в той день обмежили повітряний коридор.

“Літак, яким користується Віктор Медведчук T7-GEM чомусь спромігся вилетіти того ж дня об 11:53 ранку за місцевим часом з того самого аеропорту Маскат (Оман) вже за кілька годин після трагедії…Зеленський зміг вилетіти лише ввечері”- пише журналіст-розслідувач Михайло Ткач у Facebook, передає Українська правда.

Журналіст припустив, що Єрмак сказав неправду, спробувавши виправдати повернення Зеленського в Україну майже через добу після того, як в Ірані збили літак МАУ.

За словами Єрмака, коли Зеленський дізнався про падіння літака МАУ і вирішив негайно повертатися з Оману додому, повітряний коридор між країнами був обмежений.