Нігерієць повністю перейшов на українську мову

539
Артист Leo Mantis пресс-служба

Леонардо Ободоеке з Нігерії за 6 років вивчив українську мову.

Фото: стоп-кадр із кліпу

Про це інформує Gazeta.ua.

“Через два тижні я вже міг домовитися із таксистом, у магазині. Завжди були позитивні відгуки. Не здаватися – саме головне. Щодня потрібно вивчити щось нове. Працювати по десять хвилин вдень. Люди, які самі не розмовляють українською, казали, що я молодець. Не здавайся! Дуже приємно, що людям не байдужі мої старання”, – зазначив Леонардо.

Своє знайомство із українською мовою хлопець почав ще вдома, в Нігерії. У вивченні мови йому допомогли, зокрема, мультики. Наприклад, “Чіп і Дейл”, які він любить з дитинства.

“Я знайшов його в українській озвучці і почав дивитись. Головні герої в ньому дуже швидко говорили, тож це було для мене хорошим тренуванням встигати зрозуміти, про що йшлося в діалогах,” – розповів Леонардо. – “Знати і використовувати мову народу, на землі якого живеш, – це ознака культури, ерудиції і поваги”.

Леонардо Ободоеке співає українською і навіть пише власні пісні, пише “Радіо Свобода”.

Леонардо Ободоеке з Нігерії за 6 років вивчив українську мову краще, ніж деякі українці за все життя. Знати і використовувати мову народу, на землі якого живеш, – це ознака культури, ерудиції і поваги. Шкода, що не всі це розуміють. Дуже позитивний хлопець. Респект.

Gepostet von Yevhen Perebyinis am Freitag, 13. April 2018

Раніше афроамериканець брав участь у вокальному шоу “Голос країни”. Леонардо Ободоеке брав участь у команді Святослава Вакарчука.