“Нескорений”: Боєць АТО після втрати ніг завоював золото в спорті і відкрив бізнес (відео)

1467
"Нескорений": Боєць АТО після втрати ніг завоював золото в спорті і відкрив бізнес (відео)

Олександр Чалапчій з Кіровоградщини у 2014 році в результаті артобстрілу втратив обидві ноги. Адаптуватися після тривалого лікування та реабілітації допомогли власна справа і спорт.

Бізнес чоловік організував разом з трьома товаришами, які теж захищали Україну на Сході. Вони виробляють паливні брикети з лузги соняшника та соломи. А навесні і влітку зварюють паливні котли і ремонтують сільськогосподарську техніку. Повідомляє 24 Канал.

Треба було чимось зайнятися. Якщо два дні сидиш вдома, зняв протези перед телевізором, то дуже важко. А так за верстатом працюю, голова іншим зайнята. Хочеться хлопцям показати, що життя не закінчується з війною, з ампутацією, з подвійною ампутацією, – зазначив учасник АТО Олександр Чалапчій.

Крім бізнесу, Олександр активно займається громадською життям. Чоловік – один з учасників проекту “Переможці”. Там розповідають про бійців АТО, які відновилися після поранень і досягли успіху в житті. А ще він брав участь в “Іграх нескорених” – змаганнях для поранених військових. Там завоював золоту медаль у веслуванні.

На майбутнє у Олександра грандіозні плани. Крім розвитку бізнесу, чоловік активно готується до нових змагань. У жовтні під час Вашингтонського марафону планує подолати 42 кілометри на ручному велосипеді.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини