Неочікувано: Пісня українською мовою очолила популярний російський чарт “МузТВ”

4875

Композиція «Плакала» української групи «KAZKA» очолила хіт-парад російського музичного каналу «МузТВ». Про це йдеться на офіційній Instagram-сторінці телеканалу

Про це повідомляє Префікс

«А ось і підсумки «Русского чарта» минулого тижня. А який трек з цієї десятки твій найулюбленіший? »- йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що композиція тримає лідерство в хіт-параді вже другий тиждень. До цього вона кілька тижнів перебувала в десятці популярних пісень. Український колектив обійшов таких популярних зірок російського шоу-бізу як Єгор Крід, Сергій Лазарєв, Олена Темнікова та інших.

При цьому, безліч передплатників «МузТВ» розкритикували музичний чарт, заявивши що група «купила собі місце»: «Ось ні як не можу зрозуміти, як ця сама KAZKA потрапила в російський чарт, якщо співає вона не російською мовою», «Який тиждень вже? Прикупили піар собі?»,«З яких пір в російському чарті українська пісня з’явилася ??? Ще й на першому місці … »,« Навіть соромлюся запитати. Як український кліп потрапив в РОСІЙСКИЙ мать його чарт? », – писали обурені коментатори.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини