“Нехай вони повертаються в свій бізнес, в «Квартал-95», і не отруюють життя в Україні” – Юлія Тимошенко

1121

Голова парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступає за зміну не лише уряду, а й всієї влади через “її некомпетентність”.

Про це Тимошенко сказала в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради 16 січня, яку цитує пресслужба «Батьківщини», передає Українська правда

Тимошенко прокоментувала поширені напередодні аудіозаписи нібито розмов прем’єра Олексія Гончарука. На її думку, нині немає значення, відправить президент Зеленський прем’єра у відставку чи ні. «Від непрофесіоналізму нинішньої влади Україну врятує лише повна її заміна».

«Тут не питання, як тепер вони переставлятимуть стільці — зніматимуть Гончарука чи ні, що вони робитимуть з урядом. Цю владу потрібно негайно міняти всю — від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати.

Країна емоційно, базуючись на серіалі «Слуга народу», віддала своє життя в руки некомпетентним профанам… Хай вони повертаються у свій бізнес, у свої 95-ті квартали і не отруюють життя Україні”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини