Неймовірний діапазон голосу та любов до малювання: цікаві факти про іменинницю Тіну Кароль

3386

Нині народна артистка України та тренер проекту “Голос країни” Тіна Кароль 25-го січня святкує свій день народження.

Зірці виповнюється 33 роки. З нагоди свята ТСН.ua зробив підбірку цікавих фактів про співачку, яка має величезну армію фанатів.

Ім’я зірки при народженні – Тетяна Ліберман. Втім, таким воно залишилося лише у пам’яті близьких людей та фанів, оскільки наразі артистка офіційно та за паспортом є Тіною Григорівною Кароль.

У співачки є дві вищі освіти: музична (у 2004-му році закінчила Київське вище музичне училище імені Глієра) та “прикладна” (у 2005-му Тіна стала випускницею факультету менеджменту та логістики Національного авіаційного університету).

До слова, діапазон голосу Тіни Кароль складає три октави (від фа малої октави до мі третьої).

Попри багаторічну успішну кар’єру, зірка зізнавалася, що досі відчуває хвилювання перед виходом на сцену. Серед її страхів – можливий зламаний мікрофон, як на “Новій хвилі” 2005-го року, або ж – відсутність музикантів.

Як справжня дівчина, Тіна не любить фільми жахів та жоден із них не дивилася довше 10 хвилин.

Співачка також є вправною художницею.

Після смерті свого чоловіка Євгена Огіра у 2013-му році вона почала малювати акриловими фарбами щоб “сублімувати енергію думок в творче русло”. При чому спеціально малюванню вона не вчилася.

Тіна відкрила в Великій Британії центр української громади. Співачка подарувала старовинну афонську ікону, якій понад 400 років.

Прихильники активно вітають зірку із 33-річчям зворушливими дописами у Мережі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини