“Ми не знаємо своєї автентичної культури”: Руслана вважає українців нащадками шумерів

1864

На думку співачки, наше населення невірно себе сприймає Українська співачка Руслана Лижичко назвала українців нащадками шумерів. Про це вона заявила в інтерв’ю “112 Україна“.

“Наше коріння говорить про давні культури і цивілізації. Країна, яка мала скіфів, сарматів, Трипілля, шумерів, і нам би з Єгиптом змагатися кожен день по надбанню. А ми користуємося референсами, які нам нав’язала свого часу СРСР, і сприймаємо себе, як залишок Радянської України”, – сказала вона.

“Ми не знаємо своєї автентичної культури і користуємося псевдонародним творчістю, яке нам просто замінили. Замінили тими піснями, які написали, тими рухами, які нав’язали. Сказали: “Ось ви українці, і так себе і сприймайте. Ось ваш трафарет і нічого лізти далі”. І ми нація, країна з фантастичною культурою. Я всіх закликаю вивчати самих себе. Це дає таке натхнення, яке вам і не снилося”, – додала Руслана.

Раніше Руслана закликала українців змінити імідж країни.

“Всі люди зараз прагнуть отримати новий образ імідж України, щоб себе ідентифікувати – не тільки з вишивками. Мені бракує культурної революції. Це добре, що у нас є День вишиванки. Але не ображайтеся і не сваріть мене потім в соціальних мережах. Давайте знімемо з себе шаровари”, – сказала Руслана.