“Не залишимо українців у біді!”: “Європейська солідарність” підійме у Раді питання допомоги постраждалим від затоплення селам і містам

333

На засіданні погоджувальної ради Верховної Ради партія “Європейська солідарність” поставить питання про невідкладну фінансову й матеріальну допомогу постраждалим від стихії селам у горах та передгір’ях.

Про це голова політсили, п’ятий президент України Петро Порошенко, заявив сьогодні, 28 червня 2020 року, під час відвідин з разом з однопартійцями села Чорний Потік Надвірнянського району Івано-Франківської області, передає Еспресо.TV.

“На засіданні погоджувальної ради Верховної Ради ми поставимо питання про негайне виділення коштів і зусиль, щоб відновити сполучення із Чорним Потоком і усіма селами на Прикарпатті, які все ще відрізані від світу внаслідок повені. Крім цього маємо терміново виділити фінансову допомогу тим, чиї будівлі були зруйновані під час повені – переселити чи відновити житло, надати першу фінансову підтримку”, – написав Порошенко в своєму фейсбуці.

“Не залишимо українців у біді!”, – наголосив Петро Порошенко.

Разом з ним у поїздці до постраждалих населених пунктів бере участь нардеп Микола Княжицький.

Село Білі Ослави Надвірнянського району повінь відрізала з обох боків. Зруйнований міст, затопило оселі, городи,…

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 28. Juni 2020