Не та мова, яка об’єднує: президент Грузії відмовилася спілкуватися з азербайджанцями російською

946

При цьому президент наголосила на важливості збереження азербайджанської мови та культури.

Саломе ЗурабішвіліПрезидент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що спільне майбутнє різних національностей, які проживають на території країни, має бути основане на одній мові, проте аж ніяк не на російській. Про це вона сказала в Гардабані під час святкового заходу етнічних азербайджанців з нагоди свята Новруз-байрам, передає Грузія Online, інформує 5 канал.

“Спільне майбутнє основане на тому, що нас пов’язує одна мова… Я не можу говорити з вами російською мовою – це виключено, бо це та не мова, яка нас об’єднує. Я можу вивчити кілька слів азербайджанською і сказати вам “Новруз-байрам ізінмубарак”. І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все-таки залежить від того, щоб ми говорили однією мовою”, – заявила Зурабішвілі.

При цьому президент наголосила на важливості збереження азербайджанської мови та культури.

“Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, ваші пісні, ваші танці, все це – те багатство Азербайджану, стосовно якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, бо вони не можуть це так, як можемо всі ми разом. Тому треба продовжувати це співжиття зміцнювати, і у майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ”, – додала вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини