“Не слід терпіти в жодній демократичній державі”: через підтримку окупаціії Криму Литва заборонила Кіркорову в’їзд на 5 років

1302

Російському співаку Філіпу Кіркорову, який публічно виправдовує окупацію Криму, на п’ять років заборонено в’їзд до Литви.

Про це повідомило литовське Міністерство внутрішніх справ, передає Espreso.

“Виконавців, які публічно виправдовують окупацію Криму, не треба терпіти в жодній демократичній державі. В нас однозначна позиція в питанні таких виконавців, тому сумнівів щодо внесення Кіркорова до списку небажаних у Литві осіб не виникло”, – заявила глава МВС Агне Білотайте.

Департамент міграції на прохання МЗС у вівторок вніс співака на п’ять років до списку небажаних у Литві осіб. Заборона на в’їзд набуває чинності з 19 січня.

Напередодні міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс попросив внести Кіркорова до національного списку іноземців, яким заборонено в’їзд до країни, зазначивши, що цей відомий виконавець своїми неодноразовими відвідуваннями Криму “свідомо заперечував територіальну цілісність і суверенітет України й у такий спосіб незаконно виправдовував агресивні дії Російської Федерації”.

За словами Ландсбергіса, участь Кіркорова в концертах у Криму “істотно шкодить національній безпеці Литви”.