“Не можу себе уявити на сцені Дизель Шоу без неї”: актор Іваниця покидає шоу після того, як не стало Поплавської

9210

Актор Олег Іваниця не хоче більше виступати у Дизель Шоу без Марини Поплавської. Про це він написав у своєму профілі в Instagram. Актор шкодує, що не забрав акторку із небезпечного місця біля водія, що не підняв питання про другого водія… Зрештою він зазначив, що іде із шоу.

У суботу, 20 жовтня, всіх вразила жахлива новина про ДТП, в яку потрапили актори “Дизель Шоу”. Внаслідок аварії загинула актриса шоу Марина Поплавська. Її колеги отримали травми різного ступеня тяжкості.

На своїй сторінці в Instagram один з акторів колективу Олег Іваниця прийняв рішення піти з “Дизель шоу” через трагедію, що сталася:

“Не бачу себе більше в рамках проекту. Як не намагаюся. Коли відбуваються трагічні події, в голові дзвоном дзвенить питання ЧОМУ ?? Воно настільки пронизливе, що відсутність відповіді взагалі неприйнятна. ЧОМУ, БЛИН???

Відповідь починаєш знаходити в самому собі. Тому що не підійшов до неї і не сказав, щоб вона пішла з того місця. Що воно небезпечне. І не слухати, коли вона скаже, що кожен з нас тут сидів, і що тут саме пейзажне вікно, і за Мишком треба доглянути … просто взяти і відвести її звідти! Що не треба було їхати вночі.

Що треба було підняти питання про другого водія. Треба було зробити що завгодно, щоб цього не сталося!”, – пише Олег.

View this post on Instagram

Не вижу себя больше в рамках проекта. Как ни стараюсь. Когда происходят трагические события, в голове колоколом звенит вопрос ПОЧЕМУ?? Он настолько пронзительный, что отсутствие ответа вообще неприемлемо. ПОЧЕМУ БЛИН??? Ответ начинаешь находить в самом себе. Потому что не подошёл к ней и не сказал, чтобы она ушла с того места. Что оно опасное. И не слушать, когда она скажет что каждый из нас тут сидел, и что тут самое пейзажное окно, и за Мишкой надо присмотреть… просто взять и увести ее оттуда! Что не надо было ехать ночью. Что надо было поднять вопрос о втором водителе. Надо было сделать что угодно, чтобы этого не случилось! Мариночка видела смысл своей жизни в том, чтобы радовать зрителей. И это действительно прекрасный смысл. И Шоу должно продолжаться. И зрители должны продолжать радоваться. И так и будет. Но я не могу себя представить на сцене Дизель Шоу без неё. Не хочу. Ухожу.

A post shared by Олег Иваница (@o_ivanitsa) on

“Мариночка бачила сенс свого життя в тому, щоб радувати глядачів. І це дійсно прекрасний сенс. І Шоу має тривати. І глядачі мають продовжувати радіти. І так і буде. Але я не можу себе уявити на сцені “Дизель Шоу” без неї. Не хочу. Йду”, – підсумував Олег.

Джерело: То є Львів

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини