Навіщо у Львові пофарбували бруківку в синій колір, – ФОТО

1224

На початку літа у Львові розпочали маркувати місця для людей з інвалідністю на паркомайданчиках міста.

Як розповів  начальник відділу паркування ЛКП “Львівавтодор” Сергій Париляк, станом на нині уже відмічено 90% від усіх місць на паркувальних майданчиках, які є на балансі підприємства.

Йдеться про 38 паркувальних майданчиків по Львову, де сумарно є 116 паркомісць для людей з інвалідністю.

“У першій зоні паркування (центр міста – ред.) вже повністю відмічено усі сині квадрати. На наступний тиждень будуть наносити на тих квадратах білі значки”, – пояснив Сергій Париляк.

Маркування організували у Львові для того, аби водіям транспортних засобів було краще видно, що саме ці місця призначені для паркування людей з інвалідністю.

Нагадаємо, що з минулого року, відповідно до Закону України №5629, в Україні підняли вартість штрафу за паркування на місцях, призначених для людей з інвалідністю у 3,7 разів. Тепер недобросовісним водіям потрібно буде заплатити від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів, тобто від 1020 до 1700 гривень. Аналогічну суму доведеться заплатити суб’єктам господарювання за необлаштування місць для людей з інвалідністю.

Контроль за правильним паркуванням здійснюють патрульні поліцейські, які мають право накладати штрафи, а також викликати на місце евакуатор.

Фото: 0.32

Джерело: 0.32

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини