Навчальний рік у школі ім. Стуса в Чикаго розпочали з екскурсії до Українського музею

1030

Новий навчальний рік у Школі українознавства ім. В. Стуса в Чікаго стартував із подорожі до Українського музею.

Про це йдеться на сторінці школи у Facebook, – пише Укрінформ.

«Приємно розпочинати новий навчальний рік у школі украінознавства ім. Василя Стуса із подорожі до нашого духовного осередку – національного Українського музею в м. Чикаго. Тут нас завжди гостинно зустрічають куратори музею – довголітні працівники і відданнні своїй справі професіонали Марія Климчак і Галина Парасюк», – повідомляється у дописі.

Для відвідин музею дату 14 вересня обрали не випадково, адже цього дня розпочався новий рік для усіх пластунів, які урочисто відкрили його на оселі в Раунд Лейк. Багато учнів школи ім. Василя Стуса є активними членами цієї молодіжної організації.

На екскурсії у музеї школярі дізналися про вірного сина yкраїнського народу – Митрополита Андрея Шептицького. Цікаво, що саме минулий навчальний рік в українознавчій школі проходив під егідою імені цього святого покровителя, мецената Пласту, який упродовж усього свого життя дбав про духовний і освітній рівень задля молодого покоління у майбутньому.

Як  раніше повідомлялося на сторінці школи у соцмережі, новий навчальний рік тут урочисто відкрили 7 вересня 2019 року. За давньою традицією, перший день у школі розпочався з спільної молитви в церкві Св. Володимира і Ольги. Парох парафії Олег Кривокульський спільно з священнослужителями звернувся з вітальним словом до усіх учнів, заохочуючи та закликаючи провести шкільний рік старанно, набираючись нових знань, зростаючи в повазі до Бога і України.

У цей день також проходило свято парафії Св. Володимира і Ольги, яке мали нагоду відвідати усі учні школи, батьки, гості.

Повідомляється, що за підтримки парафії українознавча школа отримала павільйон, де заклад мав змогу представити свої навчальні програми для учнів віком від 3 до 16 років. Також відвідувачі могли ознайомитися з пропозиціями від Малої Академії Наук України, яка нещодавно стала офіційним партнером школи, а саме: безкоштовні тритижневі літні табори в Україні для учнів школи ім. Василя Стуса, безкоштовне забезпечення навчальним матеріалом і наочним обладнанням.

У павільйоні школи також були представлені книжкові новинки від видавництва «Апріорі», які передав головний редактор видавництва Тарас Береза. Відбувся аукціон-розпродаж футболок від молодої мисткині-дизайнера зі Львова Килини Курочки. Всі виручені кошти з розпродажу підуть на підтримку школи.

Читайте також: У Вашингтоні пройшов 17-й щорічний Український фестиваль

Як зазначається, на свято завітали випускники та довголітні приятелі школи, які не тільки підтримують навчальний заклад, а також є активними громадськими діячами, які дбають про добробут усієї української громади в США.

У школі українознавства ім. Василя Стуса м. Чикаго побажали учням гарного, цікавого навчального року і запросили діточок віком від 3 до 16 років вступати до закладу, що знаходиться за адресою: 2220 West Rice St. Chicago, IL 60622.

Фото: сторінка Ukrainian School of Chicago – Школа Українознавства ім. В. Стуса в Чікаго у Facebook

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини