Нацрада з телерадіомовлення не дозволить відкрити у Києві філію “Еха Москви”

930

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не дозволить відкрити в Україні бюро російської радіостанції “Ехо Москви”

Про це у Facebook заявив член Нацради Сергій Костинський, передає Еспресо.TV.

“Навіть не знаю, куди пану Венедиктову (головному редакторові станції – ред.) потрібно буде прийти, щоб отримати право на створення філії “Ехо Москви” в Україні. Двері НацРади для нього і його “любих друзів” точно будуть зачинені”, – зазначив він.

Довідка

В ефірі “Ехо Москви” постійно лунає теза про те, що Крим не належить й не може належати Україні. З нею виступають як нібито ліберальні оглядачі на зразок Станіслава Бєлковського, так і міжнародні терористи, військові злочинці, наприклад Захар Прілєпін, а також ті особи, котрі незаконно відвідують окупований Крим (зокрема, Миротворець повідомляє про заступника Венедіктова Віталія Рувинського).

Окрім того, ведучі радіостанції (Олексій Наришкін та інші) дозволяють собі в прямому ефірі висміювати Україну й поширювати прокремлівську оцінку військових дій на Донбасі.

Слід наголосити, що керівництво СБУ пропустило Венедіктова через кордон. Аби підкреслити даний факт він сфотографувався на тлі головного корпусу відомства, показуючи знак “V” – “Перемога”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини