Наталія Мосейчук: “Здавалося, тільки вчора ми збирали гроші Денискові на операцію…Величезне ДЯКУЮ ВСІМ за порятунок цього неймовірно щирого і милого хлопчика!”

2950

11-річний Дениско близько 2-ох років тому дізнався про свій страшний діагноз – у нього виявили гостру мієлоїдну лейкемію. Хворобу, здавалось би, було переможено, але у жовтні 2018 року вона знову дала про себе знати – у хлопчика стався рецедив. Дитині прогнозували лише місяць часу на життя – йому була необхідна трансплантація кісткового мозку і величезна сума грошей.

І все ж, завдяки зусиллям небайдужих людей, кошти на лікування було зібрано. Завдяки вірі та молитвам, Дениско переміг свою хворобу. Зараз хлопчика вже виписали із стаціонару, і, надалі, йому потрібно лише проходити контрольні обстеження.

Про це у своєму пості пише телеведуча Наталія Мосейчук з посиланням на допис мами Дениса.

“З неймовірною радістю публікую пост мами Мар»яни. Здавалося, тільки вчора ми збирали гроші Денискові на операцію. Пам’ятаю, який шок був у мене, коли мама Дениса подзвонила вже з Борисполя і плакала, бо не вистачало якогось документа у батька, який супроводжував їх до Рима, і родину не пропускали на посадку до літака. Денискові тоді було вже геть кепсько. Пам’ятаю, як я приголомшено не розуміла, чим я можу допомогти?! Аже за секунду я набрала речника МВС України Артем Шевченко (Artem Shevchenko). Він у свою чергу набрав Oleh Slobodyan, помічника голови Державна Прикордонна Служба України. І вже за кілька хвилин пан Олег відзвонився і сказав, що родину Магол пропустили, все залагоджено. Той випадок, коли гуртуються всі. Тому величезне ДЯКУЮ ВСІМ за порятунок цього неймовірно щирого і милого хлопчика. Я вас усіх люблю, українці!!! Малий, живи!!!”

З неймовірною радістю публікую пост мами Мар»яни. Здавалося, тільки вчора ми збирали гроші Денискові на операцію….

Gepostet von Наталія Мосейчук am Dienstag, 19. März 2019

“Доброго вечора! Хочемо подякувати всім за молитви.Сильна віра в Господа чинить чудеса!Сьогодні нас виписали зі стаціонару , і надалі будемо проходити тільки контрольні обстеження.Дякувати Богу в Дениска показники піднялися, кістковий прижився і запрацював. Дякуємо вам за все, і що ви з нами!”,написала мама Дениска Маряна Магола на своїй сторінці у Facebook.

Доброго вечора! Хочемо подякувати всім за молитви.Сильна віра в Господа чинить чудеса!Сьогодні нас виписали зі…

Gepostet von Маряна Магола am Montag, 18. März 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини