“Начхати на війну”: водій вигнав із маршрутки матір воїна АТО, котра попросила вимкнути російську попсу

2892

У м. Кременець Тернопільської області у понеділок, 4 лютого, водій маршрутки вигнав з салону жінку, котра попросила його вимкнути російську попсу.

Про це Надія Медецька повідомила у соцмережах, пише Вголос

Жінка стверджує, що зайшовши в обдерту маршрутку, побачила величезний екран, звідки лунали російськомовні пісні Ані Лорак та “Віагри”. Жінка наголошує, що така музика ображає учасників українсько-російської війни й їхніх родичів.

“Не всі в наш час спокійно переживають мову агресора. Така популяризація російського безкультурного (назвати культурним продуктом тої вульгарщини не можу) продукту ображає всіх тих, хто був дотичний до бойових дій: захисників України на сході, членів їхніх сімей. І хоча Тернопільською облрадою на 10-й сесії від 6.11.2018  було прийнято рішення № 1171 “Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Тернопільської області” з метою недопущення конфліктів, у Кременці своя республіка і нашим водіям начхати, що йде російсько-українська війна”, — повідомила Надія Медецька.

Потерпіла наголошує, що зробила зауваження водію та попросила його вимкнути російську музику. Проте той буквально виштовхав її зі салону автобусу. 

“Було попросту бридко. Чи етично від мене вимагати толерантності до мови агресора, коли йде війна, коли далі гинуть наші найкращі громадяни, коли мій єдиний син три роки провів на війні, коли поліг в АТО брат і коли російська мова стала зброєю проти України в інформаційній війні? І чи етично всім, кого війна не зачепила, так відкрито та зухвало знущатися над почуттями всіх воїнів, всіх членів їхніх сімей, всіх справжніх патріотів України”, — написала жінка.

Gepostet von Надія Медецька am Montag, 4. Februar 2019

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини