На Закарпатті з’явилась найвисокогірніша міні-скульптура (фото)

1145

Ідея встановлення міні-скульптурки в автора виникла на основі реальних спостережень за людьми, які після важкого підйому на гору втомлені вдивилялись у красу карпатських гір.

Завдяки плідній співпраці представвників ГО “Карпатські стежки” разом зі скульптуром Михайлом Колодко в чудовому куточку області – туристичному притулку Явірник – з’явилася унікальна родзинка для гостей – бронзовий турист, пише Depo.Закарпаття з посиланням на “Перший кабельний“.

Ідея встановлення бронзового туриста у митця виникла на основі реальних спостережень за людьми, які після важкого підйому на гору втомлені вдивилялись у красу карпатських гір. Родзинкою скульптури стане ніс туриста, який при терті буде яскраво відблискувати на сонці. Цим привертатиме увагу і слугуватиме маяком для втомлених мандрівників.

Явірник – туристичний притулок, до якого веде один із найпростіших і найзручніших піших туристичних маршрутів із Ужгорода. Місцина розташована на висоті близько тисячі метрів, тож тепер маленький турист ще і найвища міні-скульптура на Закарпатті.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини