На Тернопільщині оголосили жалобу за загиблими українцями в окупованій Керчі

1329

В Тернопільській області оголошено день жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю десятків українців у Керчі в окупованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

Зазначається, що те, що сталося у Керчі в середу, 17 жовтня, важко осягнути здоровим глуздом і ця трагедія, де загинули і постраждали українці, не може залишати байдужими.

“У зв’язку з цим на Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби”, – йдеться у заяві.

Повідомляється, що на знак скорботи буде приспущено державний прапор України з чорною стрічкою. Також буде обмежено проведення розважально-концертних заходів на території області.

“Це трагедія всього українського народу, адже лихо сталося з нашими співгромадянами, які в Криму перебувають під тимчасовою окупацією північного сусіда-агресора”, – сказав Барна.

“Коли гинуть українські громадяни, де б це не відбувалося – це біда. Саме тому зі свого боку українська сторона зробить усе можливе, аби максимально допомогти постраждалим”, – додав він.

Очільник Тернопільської ОДА наголосив, що Росія може бути причетною до трагедії ,як це неодноразово було на території РФ, а  українські спецслужби мають спрацювати на випередження, щоб подібне не повторилося на підконтрольних Україні територіях.

Джерело: Українська правда

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини