На Сумщині у бою з російськими диверсантами загинув прикордонник

774

Вранці 16 травня ворожа диверсійно-розвідувальна група спробувала прорвати державний кордон та зайти на територію Сумської області. Українські прикордонники дали бій противнику. На жаль, є загиблі.

У бою з військами противника загинув прикордонник Олександр Поповченко. 44-річний головний сержант був інспектором прикордонної служби другої категорії, передає 24 канал.

Сержант повернувся на службу після російського вторгнення

Глухівчанин мав 10-річний досвід роботи у прикордонній службі, і у 2021 році він ухвалив рішення звільнитись після завершення контракту. Проте все змінилось 24 лютого 2022 року: Олександр вирішив повернутись на службу і робити те, що вмів якнайкраще – захищати кордон.

Прикордонник отримав у бою з ДРГ смертельне поранення

Вранці 16 травня Олександр Поповченко разом з побратимами по службі вступив у бій з диверсантами. Росіяни стріляли з мінометів, кулеметів та автоматів. Прикордонники дали ворогу жорстку відсіч, проте Олександр Поповченко отримав смертельне поранення.

Що відомо про спробу прориву кордону на Сумщині

Уранці 16 травня вороги відкрили вогонь по прикордонних районах Сумської області. Так росіяни хотіли відволікти українських оборонців від проникнення ДРГ на українську територію. Прикордонники дали бій диверсантам та змусили їх відійти назад – за лінію кордону.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини