На Прикарпатті прихильники вакцинації заблокували медпрацівників у “Панорама Plaza”

1069
У Івано-Франківську після закриття центру вакцинації у ТРЦ “Панорама Plaza” охочі отримати щеплення від коронавірусу заблокували медиків.

Франківці наказали зробити укол усім людям, які стояли у черзі, йдеться на Facebook-сторінці комунального підприємства “Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги” в Івано-Франківську, передає видання “Вікна“.

Підкреслюється, що центр вакцинації в ТРЦ працює до 20:00 і після закриття прихильники вакцинації заблокували медпрацівників. Вони погрожували, що не випустять їх, допоки не буде вакциновано останнього відвідувача.

“Після численних переговорів з бажанням залагодити конфлікт і завдяки втручанню працівників Національної поліції ситуація станом на даний момент вичерпана, медики допрацювали свою зміну”, — повідомляється в дописі

У центрі пригадали, що медпрацівники — це прості люди, які також втомлюються. Після цього, жителів і гостей Івано-Франківська закликали поважати лікарів і їхню важку роботу:

“Медичні працівники працюють для вас та з вами, але вони є звичайними людьми, мамами, дочками та дружинами. І подекуди просто втомленими і запрацьованими, людьми. Такими ж, як і ви всі. Вони мають свої обов’язки та графіки роботи, згідно з якими і працюють. Тільки на основі культурного, виваженого та взаємоповажаючого спілкування і співпраці можна досягти успіху та позитивного результату в будь-якій роботі, в тому числі масовій вакцинації”.

Муніципальна інспекція також відмітила, що медпрацівники залишали пункт вакцинації в супроводі її працівників і поліціянтів у зв’язку з численними погрозами на їхню адресу.

Конфлікт, за повідомленням Галки, виник через те, що в центрі закінчилися дози вакцини від Pfizer о 19:15, тобто за 45 хвилин до закінчення роботи центру вакцинації. Близько 70 людей, які вистояли в черзі по декілька годин, були роздратовані такою організацією роботи, але до медичних працівників у них претензій не було.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини