На Одещині зловили хасидів з Умані, які хотіли потайки виїхати з України

1458

На Одещині прикордонники затримали 11 паломників-хасидів, які намагалися покинути Україну в обхід встановлених контрольно-пропускних пунктів.

Про це 22 вересня повідомила пресслужба Державної прикордонної служби. Серед затриманих – 10 громадян Ізраїлю та один громадянин Франції, – пише obozrevatel.

“Прикордонники Подільського загону спільно з представниками Національної поліції зупинили неподалік держкордону, на перехресті доріг, мікроавтобус Mercedes Sprinter, яким 35-річний громадянин України перевозив одинадцятьох іноземців, які заявили, що не мають із собою документів”, – йдеться в повідомленні.

Прикордонники з огляду на тенденцію останніх днів припустили, що хасиди могли приховати свої документи, щоб уникнути відповідальності за порушення прикордонного законодавства або умов перетину кордону.

Своє перебування в прикордонному районі іноземці пояснювали тим, що нібито планували потрапити на старовинне кладовище, а документи нібито залишили в готелі міста Умань, де проживали.

Однак прикордонники встановили, що всі вони їдуть з Умані після завершення святкування Рош ха-Шана, а після огляду речей знайшлися й паспортні документи.

Для встановлення обставин правопорушення та подальшої ухвали правового рішення групу іноземців-паломників доставили до прикордонного підрозділу.

Матеріали про адміністративне правопорушення прикордонники направили до суду. Іноземцям заборонять в’їзд на територію України терміном на п’ять років і примусово повернуть у країни походження.

Серед затриманих – 10 громадян Ізраїлю та один громадянин Франції.

Громадянин України на мікроавтобусі перевозив одинадцятьох іноземців.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини