На Нацвідборі Євробачення-2022 спалахнув скандал: організаторів звинуватили у фальсифікаціях та пригрозили судом (відео)

1052

Лідер реп-групи KALUSH Orchestra Олег Псюк звинуватив організаторів національного відбору на “Євробачення-2022” у фальсифікації глядацьких голосів. Зокрема, скандал виник через те, що під час оголошення балів від телеглядачів ведучий кілька разів переплутав бали учасників.

Також група пригрозила організатору судом, якщо їхні вимоги не виконають. Про це свідчить відео, фрагмент якого опублікували в Telegram-каналі “Євробачення Україна”, – пише Оbozrevatel

Як відомо, переможцем національного відбору на Євробачення-2022 стала 28-річна виконавиця Alina Pash (Аліна Паш). Співачка отримала 15 балів за результатами голосування журі та глядачів. Судді віддали їй максимально можливі 8 балів, а глядачі – 7. У той же час гурт KALUSH Orchestra посів друге місце з 14-ма голосами.

Саме на думку глядачів, переможцем нацвідбору став український реп-гурт KALUSH Orchestra. Українці віддали їм максимальну кількість балів – 8, причому від журі колектив отримав 6 балів.

Лідер реп-групи вимагав, щоб було надано результати голосування. Водночас, організатори категорично заперечували будь-яку фальсифікацію під час відбору. Так, член журі Нацвідбору та член правління “Суспільного” Ярослав Лодигін пообіцяв, що буде проведено додаткову перевірку результатів голосування. Примітно, що на прохання Олега Псюка показати документ із кількістю голосів глядачів Лодигін відповів відмовою.

Також український актор і телеведучий Володимир Остапчук у себе в Instagram нарік, що підсумкові результати відбору підраховувалися на листочку.

“Поясніть, як підрахунок голосів може бути на папірці з ручкою після підрахунку голосів на екрані? Як? Це рівень Євробачення?”, – обурився Остапчук.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини