На Львівщині поліція розігнала учасників блокади російського вугілля: з’явилося відео

1753

Ветерани АТО-ООС, які блокували вагони із, нібито, російським вугіллям, заявили про силовий розгін учасників акції на Львівщині.

Про це повідомляє спільнота “Штаб блокади торгівлі з окупантами” у facebook, передає Еспресо.

Зазначається, що сьогодні, близько 12:00 спецпризначенці, застосувавши силу, почали відтискати учасників блокади у Соснівці Львівської області від вагонів із вугіллям. Потім поліція почала заарештовувати ветеранів АТО та місцевих шахтарів.

Було затримано близько 20 осіб. Серед них і колишній командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

ТЕРМІНОВО! ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ

ТЕРМІНОВО! ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВЩойно поліція силою розігнала та заарештувала ветеранів і шахтарів, які блокували російське вугілля у Львівській області.Сьогодні, близько 12:00 спецпризначенці поліції, застосувавши силу, почали відтискати учасників Блокади у Соснівці Львівської області від місця блокування вагонів із російським вугіллям. Зрештою, поліція без жодних попереджень почала заарештовувати ветеранів АТО та місцевих шахтарів. Спроби розігнати блокаду відбувались увесь час із початку блокування – на протязі трьох тижнів. Кілька днів тому стало відомо, що адміністрації місцевих шахт провокували самих шахтарів "розігнати" Блокаду під шантажем невиплати зарплати.Точної кількості затриманих наразі невідомо, однак більше двадцяти осіб. Серед затриманих і перший командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко. А ні ЗМІ, а ні представники місцевої влади під час цих подій присутні не були, тож просимо максимального розголосу.

Gepostet von Штаб блокади торгівлі з окупантами am Samstag, 21. September 2019

Нагадаємо, 21 вересня на залізничну станцію “Соснівка”, що на півночі Львівської області й де з початку вересня громадські активісти та ветерани війни на Сході блокують вагони з російським маркуванням, що містять теж, нібито, російське вугілля, у суботу, 21 вересня 2019 року, прибули поліцейські.