На Івано-Франківщині тренер з легкої атлетики отримав від свого учня автомобіль (фото)

1778

У Івано-Франківську майстер спорту, чемпіон України зі спортивної ходьби Василь Куцміда подарував тренеру Євгену Єрузелю автомобіль.

Чоловік одержав автівку від одного із своїх найкращих учнів, – повідомляє “Галка“.

“Неочікуваний прояв людської вдячності в світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці! Саме в цей день Євген Єрузель отримав, у подяку за свою невтомну тренерську працю, автомобіль від одного з найкращих своїх учнів, спортсмена з великим майбутнім, претендента на участь в Олімпійських іграх в Атланті, майстра спорту, чемпіона України зі спортивної ходьби Василя Куцміди. В силу обставин, які склалися в той життєвий період у Василя, мета до якої рухалися в тандемі тренер з учнем не була досягнута. Але життєвий шлях і розуміння буття дозволили на все життя поєднати свої долі у дружніх стосунках”, – вказано у дописі на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області у соцмережі Фейсбук.

Такий жест вдячності з боку учня виявився для тренера оцінкою істини вибору і відповідальності, злетів і падінь, які тренер щодня проживав у своїй роботі:

“Я робив лиш те, що від мене залежало і давало можливість змінити якість життя тим, хто цього потребував!”, – зазначив Євген Єрузель.

Довідка. Євген Іванович Єрузель – народився 8 березня 1948 року у Івано-Франківську. Працює тренером з легкої атлетики (біг, спортивна ходьба). У 1985 році став заслуженим артистом України. Закінчив Київський інститут фізичної культури та спорту у 1981 році. Тренер спортивного товариства «Спартак» (1969–1987). Тренер Івано-Франківського спортивного клубу «Каменяр» при коледжі фізичного виховання (від 1988 року). Тренер Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності (від 1989 року).

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини