На Євробаченні-2019 виступлять три учасники українського “Голосу країни”

10244
Євробачення 2019
Євробачення 2019 © eurovision.tv

 

Незважаючи на те, що Україна відмовилася від участі в Євробаченні-2019, у нас все одно залишається кілька причин дивитися трансляцію конкурсу. По-перше, це яскраве шоу. По-друге, цікаво, хто переможе. По-третє, на конкурсі виступлять цілих три учасники “Голосу країни”.

Які країни представлять зірки українського вокального шоу повідомляє tochka.net.

  • Србуі Саргсян – Вірменія

У 2018 році Србуі посіла четверте місце в “Голосі країни”. Вона була учасницею команди Потапа і запам’яталася глядачам своїми зовнішністю та манерою співу. Під час участі дівчини в українському шоу, в її рідній країні сталася Оксамитова революція. Цій темі співачка присвятила один зі своїх виступів.

На Євробаченні-2019 вона виступить у другому півфіналі 16 травня під сценічним псевдонімом Srbuk з піснею Walking out. Букмекери прогнозують артистці 12 місце.

  • Ото Немсадзе – Грузія

Представник Грузії на Євробаченні-2019 Ото Немсадзе також дійшов до фіналу “Голосу країни”. Він був підопічним Святослава Вакарчука і запам’ятався глядачам яскравим виконанням української народної пісні “Ой, чий то кінь стоїть”.

На конкурсі співак виступить з піснею Sul Tsin Iare. Букмекери прогнозують артисту одне з останніх місць – 38, тому не факт, що Ото взагалі пройде у фінал Євробачення-2019.

  • Чингіз Мустафаєв – Азербайджан

Чингіз Мустафаєв, який представить Азербайджан на Євробаченні-2019, не зміг потрапити у фінал “Голосу країни”. Незважаючи на це, глядачі все одно запам’ятали харизматичного хлопця.

На Євробаченні Чингіз виступить з піснею Truth, кліп на яку знімав в Україні. Якщо вірити букмекерам, то співак займе на конкурсі 15 місце.

На жаль, українці не зможуть голосувати за своїх фаворитів на Євробаченні в 2019 році.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини