Лунки для посіву для швидкої розмітки грядок: морква, цибуля, редиска зійдуть через тиждень

29583

Багато хто любить поласувати вранці свіжим омлетом з овочами або яскравою яєчнею з скибочкою ароматної хліба, тому любителям подібних сніданків доводиться щодня купувати в магазині або на ринку свіжі яйця, а лотки від них нещадно викидати на смітник. А дарма!

Ця цінна річ не раз згодиться в господарстві, а в розпал городнього сезону вже тим більше. Допитливі уми городників не дрімають, придумуючи все нові застосування речам, яким, здавалося б, давно пора на смітник, розповідає tintelekt.

Щоб на грядках був порядок, а редис, часник, моркву або, наприклад, цибулю було куди простіше проріджувати, скористайся нашою порадою.

подготовка грядок

Посів насіння в грунт

Підготовка грядок під посів – клопітка і відповідальна робота, адже від якості виконаної роботи залежить чи проросте насіння. А як же господаркам хочеться, щоб їх грядки були точно з картинки: красиві, як під лінієчку, щедрі на врожай!

подготовка грядок к посадке

Коли грунт під посів готовий, саме час робити лунки для майбутнього насіння. А яка насолода для садівника, якщо можна заощадити трохи часу і зробити з десяток лунок одним махом. Для цього простого трюку і згодяться використані лотки з-під яєць.

посев семян в открытый грунт

Все геніальне просто! Для того щоб не витрачати багато часу на копання лунок під посів, береш картонний лоток, прикладаєш виступами до землі і натискати, щоб в грунті залишилися поглиблення. Повторюєш такий трюк, рухаючись по всій довжині грядки.

Залишилося лише посадити насіння і чекати перших сходів! Здається, простіше способу підготувати грядки під посів і не знайти.

Фото з відкритих джерел.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини