На фронті загинув Анатолій Бібік – батько учасниці Олімпійських ігор

733

Трагічну звістку про загибель батька у своєму Інстаграмі опублікувала українська легкоатлетка Ольга Бібік. Загиблому захиснику України було 58 років.

Анатолій Бібік з перших днів війни пішов добровольцем. Брав участь в обороні Чернігова та Авдіївки. На Східному фронті, захищаючи Україну від російської навали, Анатолій Петрович прийняв свій останній бій, – пише 24 канал

Друга війна Анатолія Бібіка

Мій батько, Бібік Анатолій Петрович 18.02.1965 р. З першого дня війни пішов добровольцем в першу танкову бригаду. Був на обороні Чернігова (Новоселівка). З травня місяця в Авдіївці (гранатометник). В його житті це друга війна. З 1983-1985 був в Афганістані. Він дуже відважна, порядна людини. Він ніколи не жалівся на труднощі. Вчора нам повідомили, що він загинув. Через декілька днів його привезуть на поховання, – написала Ольга Бібік.

Зазначимо, що Ольга Бібік – відома українська легкоатлетка. У 2016 році бігунка брала участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Спортсменка спеціалізувалася в бігу на 400, 800, естафеті 4х400 метрів. Найвищі досягнення Ольги Бібік: бронзові медалі в Кубку Європи, командному чемпіонаті Європи в приміщенні. Легкоатлетка тричі ставала чемпіонкою України.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини