«Ми зникнемо як нація» – Євген Клопотенко зробив тривожний прогноз

6515

Телеведучий та шеф-кухар Євген Клопотенко пояснив, чому він не просто варить борщик, а захищає Україну і «топить за національну ідентичність».

Про це він написав у своєму Facebook, повідомляє Україна Неймовірна.

Клопотенко переконаний – українці повинні розвивати у собі абсолютну любов до всього українського, інакше його прогнози невтішні.

“Варто пояснити, чому я такий різкий в питаннях України. І навіщо мені захищати і топити за національну ідентичність. Міг просто борщик варити, а не філософствувати.

Відповідь проста: я до біса люблю свою країну. Я тут народився, я тут живу і працюю. Пишаюся тим, що я – українець. А ще зрозумів: якщо кожний з нас не розвине абсолютну любов до українського, то ми зникнемо як нація. Втратимо ідентичність та самих себе. Нами будуть керувати інші. Можна захоплюватися іноземною культурою, але на першому місці повинна бути любов до самих себе. Це головна умова багатої та сильної нації.

Формула проста: цінуємо свою історію та ідентичність, підтримуємо українське, досліджуємо, аналізуємо та розвиваємось. Цьом.”

Варто пояснити, чому я такий різкий в питаннях України. І навіщо мені захищати і топити за національну ідентичність. Міг…

Gepostet von Ievgen Klopotenko am Sonntag, 17. Mai 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.