“Ми віримо у свободу”, – прем’єр Великої Британії опублікував відеоролик на підтримку України

538

Прем’єр Великої Британії Ріші Сунак опублікував відеоролик, присвячений підтримці нашої держави у боротьбі з російським агресором.

Ріші Сунак поширив у соцмережах ролик на підтримку України. Високопосадовець зазначив: “Ми віримо у свободу”. До речі, це відео озвучували українці. Детальніше розповідає 24 канал.

Сунак опублікував відео на знак підтримки нашої держави

На оприлюднених кадрах зруйновані окупантами будинки, черги людей на вокзалі, а ще відео з укриття, де мати бавить дітину. Також – візит Ріші Сунака до України та зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

“Я вірю у свободу. Я вважаю, що ми повинні відстоювати основні права, які такі важливі для всіх нас. За наш суверенітет, за наше самовизначення та за основи стабільного міжнародного ладу, за відновлення якого всі ми боремося”, – йдеться у відеоролику.

Також автори наголошують, що українському народу загрожують бомбардування та відключення електроенергії. На щастя, друзі допоможуть пройти ці випробування. Зокрема, Велика Британія – один з найстійкіших союзників.

Ми знаємо, що вони ніколи не підведуть нас, поки ми боремося за перемогу у цій війні. З вашою допомогою ми забезпечимо собі волю. Разом ми ніколи не відступимо, разом ми будемо сильними, разом ми захистимо Україну і ті свободи, які ми всі так цінуємо, – наголосили автори відеоролика.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини