“Ми солідарні з вами” – українські актори підтримали людей Білорусі

1413

Артисти і співробітники київського драматичного театру “Актор” висловили свою підтримку протестуючим в Білорусі і закликали владу припинити застосовувати силу проти людей.

Актори, серед яких народний артист України Олексій Вертинський та дружина Сергія Міхалка з “Ляпіса Трубецького” Світлана Зеленковська, записали відеозвернення і виклали його на сторінці театру у Facebook.

“Ми звертаємося до наших колег, глядачів, білоруських братів та сестер, які повстали проти авторитарного режиму, політичних репресій, нечесних виборів та насильства. Весь світ спостерігає грубе порушення силовими структурами прав людини. Поруч з нами страждають борючись за свої права і свободи наші сусіди”, – йдеться в ролику.

Актори відзначили, що ще недавно в Україні ми переживали схожі події, захищаючи світле майбутнє.

“Народ Білорусі має право на вільні демократичні вибори і мирний протест. Ми підтримуємо його в спробах боротьби за ці права. Кожна побита, травмована, принижена людина, кожен загиблий викликають у нас обурення. Віримо, що білоруси зможуть це змінити. Ми солідарні з вами. Борітеся – поборите!”, – звернулися актори до білорусів.

Українці також закликали владу Білорусі “припинити чинити насильство проти свого народу”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини