“Ми не можемо навіть зрозуміти, що Байден має на увазі” – Верещук про проблеми з корупцією

1419

Західні партнери, зокрема американський президент Джо Байден, називають Україну корумпованою державою, що зі свого боку гальмує членство нашої країни в НАТО. Однак для того, щоб побороти корупцію, необхідні чіткі індикатори.

Таку заяву зробила народна депутатка від “Слуги народу”, членкиня комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Верещук. Свою думку вона висловила під час програми “Народ проти” з Наташею Влащенко на телеканалі “Україна 24”, – пише Оbozrevatel.

“Давайте запитаємо, що буде індикаторами такої корупції, бо ми з нею боремося вже, скільки я пам’ятаю. У 2014, 2015 роках…САП, НАЗК, ДБР, НАБУ – купу органів створили…Зараз ми не можемо навіть зрозуміти, що саме має на увазі Байден, коли говорить, що в нас є величезні проблеми”, – сказала політикиня.

Ірина Верещук.

За її словами, предметна розмова буде можлива лише тоді, коли Україна розумітиме, що саме їй треба змінити та чого необхідно досягти.

Верещук також нагадала про те, що в США працює закон про лобізм. Вона підкреслила, що те, що у Штатах вважають нормальною лобістською діяльністю, в Україні навпаки називають корупцією.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини