“Ми якраз і є відсталі”: у Росії поскаржилися, що недооцінили Україну, і позаздрили забезпеченню ЗСУ

1193

У Росії визнали, що воювати проти Збройних сил України не так легко, як їм навіяли по телевізору. Окупанти позаздрили забезпеченню українських захисників та закликали не недооцінювати супротивника.

Так, один із пропагандистів РФ написав, що потрібно припинити слухати казки про небоєздатність ЗСУ. Він також влаштував істерику через те, що українські захисники мають практично все необхідне, окупанти ж виглядають убого, пише Обозреватель

“Я поки не бачив українських вояків… у залізних касках”, – зазначив пропагандист. натякнувши, що путінська армія отримує далеко не найкраще спорядження. “Ротний будь-якої військової частини може викликати ударний безпілотник. Форма у них українська за стандартами НАТО всі шари… – а не скляний піксель”, – поскаржився він.

 

Риторика пропагандистів зрозуміла – після низки провалів військ РФ на фронті населенню необхідно назвати причину та підготувати його до поразки.

У коментарях підтримали думку про те, що армія РФ на тлі ЗСУ виглядає не найкращим чином. “От ми в порівнянні з ними якраз і є відсталі! Підсумки, броня чорт зна яка, берці ноги вбивають, форма убога, ніякої оптики, тепляків, нічників, рацій – і тих не вистачає!”, “Так можна і з армією в 40 млн про**ати війну”, “Я й сам думав, кадировці увійдуть – вони розбіжаться, а ні – воюють!” “Стрєлков правий? Скоро програємо?” – нарікали росіяни.

 

 

 

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини