“Ми були мішенню”: Порошенко потужно звернувся до українців після виборів і зробив пропозицію Вакарчуку

608

Порошенко заявив, що перші результати екзит-полів свідчать про те, що українці хочуть бачити його парламентський загін призначення у Верховній Раді і подякував за підтримку.

“Нам з вами боротися за Україну. Нам з вами зупиняти російський реванш. Нам з вамиспільно забезпечувати незворотність курсу України в Євросоюз і НАТО. Наші рішучі дії зі звільнення Криму. Наші рішучі дії зі звільнення Донбасу. Цестратегічні завдання”, – підкреслив він.

За словами п’ятого президента, головна мета його політсили – не допустити до влади “Опозиційну платформу – За життя”, передає Обозреватель.

“Цих путінських маріонеток не повинно бути ні в уряді, ні в коаліції, ні в керівництві парламенту. Щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання. Вони повинні залишитися на узбіччі політичного життя і під щільною увагою спецслужб”, – зазначив він.

Порошенко також висловив надію, що вже до ранку 22 липня всі партії, які проходять в Раду, покажуть своє небажання працювати з політсилою кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука.

П’ятий президент України розповів про пріоритетність курсу на ЄС і НАТО для його команди, а також заявив про готовність створити сильну коаліцію.

Головним партнером “Європейської солідарності” Порошенко назвав партію Святослава Вакарчука “Голос”. “Пропоную негайно стримати емоції виборчої кампанії, об’єднатися в першу чергу на європейській та євроатлантичній платформі”, – заявив він.

“Час розкидати каміння минув. Настав час збирати каміння і продовжити будувати. Будувати гідне європейське майбутнє вільної, великої української держави. Саме за це проголосували виборці. Саме для цього “Європейська солідарність” прийшла в Верховну Раду і виконає свій обов’язок”, – пообіцяв Порошенко.