Мотострілецька бригада Східного військового округу Росії відмовилась ще раз іти в Україну

1967

Частина російських військових 35-ї армії Східного військового округу відмовляється вертатися до України. Свій протест окупанти висловили після того, як повернулися в район відновлення.

Російські загарбники не хочуть повертатися воювати проти України, бо зазнали численних втрат. Про це повідомили в Генштабі ЗСУ 5 травня, передає 24 канал.

“Частина військовослужбовців 38-ї окремої мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу після відведення до району відновлення через значні втрати особового складу відмовилась від подальшої участі у бойових діях на території України”, – мовиться в повідомленні.

Зазначені військові перебувають у районі поблизу українсько-російського кордону та чекають на виїзд до Росії.

Російські військові південного округу деморалізовані

За даними Генштабу, підрозділи бойовиків 2-го армійського корпусу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу “мають низький морально-психологічний стан”.

Вони воюють проти України в населеному пункті Сватівського району Луганської області. В російських окупантів є суттєві проблеми з озброєнням та засобами захисту. Вони не готові до виконання завдань.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини