Мости на Херсонщині непроїзні, знищено три понтонні переправи ворога – сили оборони Півдня

621

Усі стратегічні мости на Херсонщині непридатні для проїзду важкої техніки, також сили оборони Півдня вже знищили три понтонні переправи ворога.

Про це повідомляє начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня Наталя Гуменюк на брифінгу 5 вересня, пише Українська правда 

Речницю пропросили пояснити слова “тримати під вогневим контролем”. Гуменюк зазначила, що військова лексика вже міцно увійшла в лексикон українців, оскільки воєнний стан триває вже понад пів року.

“Ми тримаємо під вогневим контролем, тому що не є руйнівниками, не знищуємо нашу інфраструктуру, але не надаємо ворогу можливості використовувати її в своїх інтересах.

Тобто ті ураження, які було завдано по об’єктах, достатньо красномовні, щоб ці об’єкти не використовувались. Але окупанти продовжують це робити, незважаючи на те, що це пов’язано з ризиком для життя. Вони продовжують спроби переправляти на межі ризику важку техніку і боєприпаси. Наслідком чого і стало руйнування певних секцій (Каховського мосту), оскільки вони не витримали цього навантаження.

На даний момент всі ці артерії є непроїзними абсолютно, саме тому вони (росіяни -ред.) налаштовують альтернативні шляхи (поромні, понтонні та баржові переправи). Ми і їх теж тримаємо під вогневим контролем. Вже три понтонні переправи знищено”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини