Монатік здійснив мрію онкохворої дівчинки з Прикарпаття

1311

Восьмирічна Анічка Приймич з села Дубовиця Калуського району, бореться за життя і мріє про зустріч з відомим виконавцем.

Дівчинка обожнює пісні, а особливо танці Монатіка, його пісню “Кружит” може слухати годинами.

Нещодавно, на офіційній сторінці виконавця у соціальній мережі Instagram, з’явилися фото з маленькою прикарпаткою:

” Вчора  я побачив відео, на якому смілива, хоч маленька але велика особистіть, хоче зі мною зустрітися. Знайомтесь -це Анічка і вона бореться  з хворобою, а я вірю, що у неї все вийде“, – йдеться у дописі.

Діма Монатік подарував дівчинці ведмедика й записав відеозвернення з Івано-Франківська:

“Ви теж можете допомогти Анічці. Я дякую всім, хто небайдужий до дитячих мрій. Мені було дуже приємно познайомитися зі всіма, кого я зустрів у лікарні. Вірю, що ми скоро зберемося на Святі Переможців“, – сказав Монатік

Нагадуємо, що у дівчинки нейробластома позаочеревинного простору – ІІІ стадія. Наразі пухлина настільки велика, що її вирізати не можна.

У матері Ані, Лесі, троє дітей, вона їх виховує сама. Частково препаратами дитину забезпечують у лікарні. Та все одно коштів на лікування не вистачає.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 5327 5979 Приймич Леся Орестівна.

380 68 236 3892 Телефон матері Лесі Приймич”

View this post on Instagram

Всем привет. Вчера мне попалось на глаза видео, в котором смелая, хоть и маленькая, но большая личность Анечка, хочет со мной встретиться. Знакомьтесь, это Аня и она борется с недугом, а я верю, что у неё все получится. И у Вас есть возможность ей и её семье помочь! Я благодарю всех и лично каждого, кто отметил меня, был и остаётся не безразличным к детским мечтам и желанию жить и верить в светлое будущее. Спасибо Лесе и всем родителям, за Вашу веру и силу. Карта Привата, на которую Вы можете отправить средства — 5168 7573 5327 5979 (Приймич Леся Орестівна). Все дети, которых я встретил в больнице, мне очень приятно было с Вами познакомиться! Я искренне верю, что вскоре мы с Вами увидимся на Празднике победителей!

A post shared by Dmitriy Monatik (@monatik_official) on

Джерело: Галицький кореспондент

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини