Місцева реформа у сфері медицини: функцію головного лікаря замінять посадою генерального директора

1002

Нове рішення вже зовсім скоро буде представлено на черговій сесії Львівської обласної ради. Як повідомляє «Ulvovi.info», у львівській області хочуть провести реформу сфери охорони здоров’я. Від так, постійна комісія з питань комунального майна та приватизації у Львівській обласній раді спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації хоче запровадити в усіх закладах охорони здоров’я посаду генерального директора замість посади головного лікаря.

Поки що рішення вимагає значних поправок. Так, невідомо, чи посада генерального директора повністю замінить посаду головного лікаря. Нічого не відомо й про обов’язки людини, яка посяде це місце. Як зазначається попередньо, призначати директора будуть на певний час, перед цим буде проходити конкурс на конкурентній основі.

Через відсутність відомостей деякі члени комісії зауважили, що таке «дублювання» посад призведе лише до безрезультатного збільшення штату медичних закладів. Члени комісії попросили чітко прописати всі деталі та внести необхідні поправки, а також оприлюднити цю інформацію. Микола Бандра, який є начальником управління майном спільної власності Львівської обласної ради запевнив, що це всього лиш попередній проект. Усі поправки врахують, питання підготовчого характеру теж буде вирішено. Він обіцяв конкретизувати надану інформацію, а також прописати деталі та критерії конкурсного відбору, на основі якого має здійснюватись призначення генерального директора.

Депутатка Інна Свистун попросила врахувати те, що дублювання посад не поліпшить роботу штату, а призведе до бездумного витрачання коштів. Тому при наявності в медичному закладі посади генерального директора, функція головного лікаря має скасовуватись автоматично.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини