Міністр юстиції Павло Петренко: в Україні 100 тисяч злісних аліментників втратили право виїзду за кордон

956

За інформацією Міністерства юстиції України, кожне четверте судове рішення стосується стягнення аліментів. Як повідомив міністр Павло Петренко, нині в нашій державі налічується більше 600 тисяч злісних неплатників грошей своїм дітям. Такі цифри прозвучали в ефірі “5 каналу”, пише “7 днів”.

Після запровадження цьогорічного лютого жорстких законодавчих заходів до батьків-боржників майже 100 тисяч з них отримали заборону на виїзд за кордон, майже 90 тисячам заборонено керування транспортними засобами, «табу» на користування зброєю та на полювання отримали понад 80 тисяч.

Міністр юстиції також повідомив, що для тих аліментників, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів, запроваджено суспільно корисні роботи. І вперше в Києві Солом’янський суд спрямував такого горе-батька відпрацювати 150 годин на користь суспільства. А загалом у державі вже складено більше 8 тисяч протоколів на неплатників аліментів, які невдовзі і прибиратимуть вулиці, парки, узбіччя, впорядковуватимуть населені пункти.

Глава Мін‘юсту також поінформував, що наступним кроком розв‘язання проблеми примусового стягнення аліментів стане збільшення їхнього мінімального обсягу.

Заступник начальника головного управління юстиції в Тернопільській області, керівник виконавчої служби Андрій Хичій підтвердив, що одразу з перших днів набуття законної сили новими правовими нормами, по 30-40 тисяч гривень, заборгованих своїм дітям аліментів, погасили в Тернополі та Зборові, 120 тисяч – у Чортківському районі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини