Легенди Івано-Франківська: як на Прикарпаття не доїхав Віктор Цой

1219

У гонитві за рейтингом в інтернеті новинні сайти час від часу «ховають» зірок. Пишний заголовок, далі інформація з дивного джерела плюс фото хворої людини, подібної на померлого. Потім, буває, розвінчують свою ж новину, мовляв, актор / співак / політик живий-здоровий, не переживайте.

Кількість переглядів цих псевдосенсацій доволі висока, на що й розраховують. Наприклад, недавно саме так раптово помер, а потім ожив Сильвестр Сталлоне…

Дотримуючись класики жанру, повідомляємо: Цой у Франківську ніоли не був! Але мав бути – і то не проїздом, а з серйозним концертом. Про це розповів Олег Гнатів, він же «Мох» – продюсер легендарного гурту «Перкалаба», пише “Репортер”.

Наприкінці 1980-х Олег працював у Івано-Франківському молодіжному центрі, влаштовував концерти відомих колективів. Влітку 1990-го вів перемовини з дружиною Віктора Цоя Маріанною, яка була продюсером музиканта. Домовились про приїзд групи «Кіно». Виступати мали на радіозаводі, навіть обумовили гонорар – 2000 рублів. Та, на жаль, невдовзі Віктор Цой загинув у автокатастрофі.

Радіозавод. Фото Степана Назаренка

А от «Арія» точно приїжджала. Музиканти рок-гурту майже тиждень прожили у готелі при аеропорті й давали по два концерти на день – у Палаці спорту, що на вулиці Національної Гвардії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини