Міні-бар та подушки на сходах: будують розкішну школу з надсучасним дизайном5

1343

У Вінниці показали візуалізацію нової школи, яка будується на Поділлі. Її будівництво планують завершити у 2020 році.

“Головне завдання – зробити його не похмурим, а привітним для дітей. Ми хочемо бачити її в світлих тонах. Трохи солодко-шоколадних фарб для контрасту і підкреслення форм холу. Трохи екодизайну і барвистих куточків для яскравого настрою. Запропоновано багатофункціональний куточок, в якому дитина може відпочити, поспілкуватися з друзями, почитати або пограти в улюблену гру “Твістер”, – написав у Facebook архітектор Віталій Плясовиця.

Дизайн створили з урахуванням потреби сучасної дитини для бажання їм досягати нових вершин у сфері освіти.

“Дуже хочеться що б перша нова, за років сорок, школа була сучасною, європейською і місту Вінниці не було соромно за її внутрішній вигляд перед дітьми і громадськістю”- додав дизайнер.

Окрім споруд навчальних корпусів, на території школи планують збудувати стадіон, власну котельню, їдальню на 250 чоловік і три спортивні зали: великого, середнього та меншого розмірів, пише vn.presspoint.

У школі працюватиме півсотні вчителів, сама споруда буде обладнана зовнішнім ліфтом для маломобільних осіб. Школа розрахована на 1200 учнів. У ній будуть розміщуватися навчальні класи, спеціалізовані кабінети. Передбачено облаштування їдальні, кухні, спортзалів, душових приміщень та санвузлів.

В спортивних залах передбачається влаштування дерев’яного настилу. Паркетна підлога запроектована в актовій залі, вчительській, приймальні, кабінеті директора та заступників, а у всіх інших приміщеннях передбачено влаштування підлоги із мармолеуму.

Будівлю вже почали утеплювати мінеральною ватою та облицювати декоративною штукатуркою. Окрім цього вже були встановлені металопластикові вікна з двокамерними склопакетами, а також був змонтований дах з металочерепиці.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини