Мендель у білій сукні нагадала, що сьомий місяць є прес-секретарем президента

1118

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель нагадала, що вже cім місяців працює на посаді. Про це вона написала у Facebook у п’ятницю.

“Сьогодні 7 місяців, як я на теперішній посаді, а цього місяця виповнюється три роки, як потрапила в комунікації”, – нагадала вона, Газета.юа.

Мендель опублікувала позуюче фото себе у білій сукні навпроти вікна.


Торік прес-секретар президента перешкоджала роботі журналіста “Радіо Свобода”. Після цього журналісти звернулися до поліції.

“Серед досягнень минулого року вважаю перший профайл українського президента у The New Yorker та першу обкладинку Time з українським президентом.

Хоча основна заслуга тут, звісно, не прес-служби, а самого Володимира Зеленського. Поки український президент перетворюється на одного з найвпливовіших людей у світі, нам, українцям, варто очікувати ще більше приємних новин у 2020”, – заявила речник.

“Друзі, якісні комунікації змінюють і країну. Тому круто, коли ми з вами на стороні світла. На сьогодні для нас, комунікаційників, є важливі завдання. А саме: змінити імідж України на міжнародній арені, змінити його для нас, українців, пояснити, що в єдності наша сила і що в нас, українців, чимало причин почуватися переможцями. Адже ми такі і є”, – також написала вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини