MARUV пояснила слова про підтримку Росії і Лазарєва на Євробаченні-2019

1005

Переможниця українського Нацвідбору Євробачення-2019 MARUV, яка після скандалу відмовилася їхати на пісенний конкурс в Ізраїль, поскаржилася на ЗМІ, які нібито виривають з контексту її слова про підтримку Росії.

Про це повідомляє 24 канал

MARUV раніше заявила, що буде підтримувати на Євробаченні усіх конкурсантів, проте найбільшу перевагу віддаватиме представнику Росії Сергію Лазарєву.

“Треба дивитися на номер, виступи всіх. Але зрозуміло, через моє добре ставлення до Серьожи, тим більше, маємо з ним класну, цікаву спільну історію, тому буду його підтримувати. Але, крім цього, хочеться подивитися інші виступи, підтримати тих артистів, які будуть робити крутий перформанс і щось цікаве”, – переконувала співачка.

Згодом артиска опублікувала пост, в якому наголосила, що ЗМІ виривають її слова про підтримку Росії з контексту, аби підвищити трафік своїх ресурсів. Тому, ситуація з Євробаченням “кожного дня повертаються до неї новими заголовками, що приводять в ступор”.

Поясню останній раз: я дуже давно знайома з Сергієм Лазарєвим, який був моїм наставником в українському проекті “Голос країни-4”, де я брала участь 5 років тому. Але, мабуть, моє знайомство з ним стало крутий темою для спекуляцій в заголовках нашої преси,
– заявила MARUV.

При цьому виконавиця не дала конкретної відповіді, за кого буде голосувати на пісенному конкурсі.

“За кого я голосую на Євробаченні? Скажу вам так: я за бенгер, який підірве Європу! Кожному артистові, який вийде на сцену Євробачення в Тель-Авіві, бажаю везіння, хоробрості й перемоги! Я – за музику!”, – підсумувала вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини