Мартін Уманський став радіоведучим у 4 роки

986

“Якось у сина спитали, чи хоче він бути радіоведучим. Він здивувався: “Навіщо мені ним ставати? Я вже ним є”, – розповів кореспонденту Gazeta.ua радіоведучий Олексій Ямайський, 32 роки. Справжнє прізвище – Уманський. Його син 5-річний Мартін півроку веде авторську передачу “Скадуш” на ужгородському “Радіо Єден”.

“Коли син був ще зовсім маленьким, я записував усі звуки, які від відтворював, та його перші слова. Використовував їх у своїй радіопрограмі. В ефір розповідав цікаві історії про свого сина. Згодом Мартін почав приходити до мене на роботу. Якось у прямому ефірі він розповів про свої справи у садочку. Слухачам це сподобалося. Після того він ще кілька разів вів програму разом зі мною”, – додав радіоведучий.

Півроку тому Олексій вирішив створити власне “Радіо Єден”. Уперше вийшли в ефір 19 січня. Мартін працює під псевдонімом Ямайкович Ямайський. У своїй передачі розповідає про мультики та фільми, які переглянув. Аналізує їх сюжет і дає характеристику героям.

“Мартін веде передачу двічі на тиждень, вона триває півгодини. Графіку в нього немає – виходить в ефір, коли є час. Перед тим завжди ретельно готується”, – розповів Олексій.

“Одного лазу ми з татом влаштували ладіо-дискотеку, – каже Мартін. Літеру “р” він не вимовляє. – Заплосив длузів із садочка. Ми танцювали, їли піцу і багато лозмовляли”.

Грошей за свою роботу хлопець не отримує.

“За це плачу йому символічну зарплату – купую кіндери або іграшки “Лего-Ніндзяго”, – запевнив батько хлопчика. – Коли з Мартіном гуляємо містом, незнайомці його часто впізнають. Говорять, що чули його по радіо, і починають хвалити. Один чоловік казав: “Ти ще такий малий, а робиш речі, які і деяким дорослим не під силу”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини