Мар’яна Квятковська – видатна спортсменка із Івано-Франківщини

2321

Переломним у житті борчині став 2007 рік. Не дивлячись на усі його перемоги, адже дівчина здобула золото на змаганнях у Європі. Саме після нього життя спортсменки розділилося на до та після.

У свої 33 роки Мар’яна Квятковська із Калуші є борчинею із видатним міжнародним ім’ям. Дівчина ще у 23 стала майстринею спорту та неодноразовою чемпіонкою та призеркою у міжнародних першостях.

Стопами молодшого брата

У секцію боротьби Марина потрапила у 13 років. Прийняти рішення піти у досить не жіночий вид спорту їй допоміг, як не дивно, молодший брат, який на той час займався у цій секції. До речі, він також досягнув у спортивній кар’єрі високих звершень Брат дуже захопливо розповідав про свої тренування, навчив мене кільком прийомам. І його емоції радості передалися і мені, – розповідала Марина.
Також ділилася тим, що її мама була надто стурбована тим, що донька обрала саме такий вид спорту. Однак її підтримав тато, який відвів її до секції.
На сьогодні всі досягнення спортсменки із Калуша важко навіть перечислити. Адже уже через пів року наполегливих тренувань, дівчинка отримала свою першу нагороду. Отож вона виборола бронзу на кадетських всеукраїнських змаганнях.

Незламна, попри травми

Як повідомляє спортивний портал https://meta.ua/uk/sport/ , переломним у житті борчині став 2007 рік, не дивлячись на усі перемоги, адже дівчина здобула золото на змаганнях у Європі. Саме після нього життя спортсменки розділилося на до та після. На зборах, готуючись до світової першості, Мар’яна отримала тяжку травму коліна та її переконали, все ж, їхати на змагання. На чемпіонаті борчиня не перемогла – стала п’ятою. І через нерозумне рішення уже восени лежала на операційному столі. Це могло поставити крапку на її спортивній кар’єрі, однак майстерні лікарі допомогли повернутися Квятковській у спорт.
Рік реабілітації та відновлення і Мар’яна уже була в строю. У 2008 році їй вдалося стати першою на чемпіонаті Європи, попри  зневіру колег та навіть однодумців.
Про боротьбу Мар’яна розповідає, що новини цього спорту, її мотивують, а тренування  – розвивають та укріпляють її цілеспрямованість. Технічно підкована калуська спортсменка ідеально, однак після травм психологічно їй досі важко оговтатися.
Попри всі негаразди, спорт допоміг Квятковській зміцніти та стати дисциплінованою. Наприклад, у свої студентські роки їй вдалося закінчити аж два університети та ще й у різних точках країни.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини