Макаревич: “Чотири з гаком роки наші генерали ідеологічного фронту кричать в телевізорі про Україну. А тут ще українські вибори на носі…Воістину – якщо б не було України, її треба було б вигадати”

1132

Відомий музикант, лідер групи “Машина времени” Андрій Макаревич висловився з приводу того, що новини України є основними новинами на російському телебаченні.

Про це він написав гнівний пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише Styler.

Андрій Макаревич зазначив, що основні новинні російські канали не розповідають жителям про Путіна і Шойгу, не обговорюють проблеми низьких пенсій і зарплат у Росії, а розповідають в основному новини про Україну.

“Чотири з гаком роки наші генерали ідеологічного фронту кричать в телевізорі про Україну. Кожен день – вірніше, кожен ранок, день, вечір і ніч. Обурюються, обурюються, сміються, глузують, навіть (ух ти!) – співчувають. Не про Путіна і Медведєва, не про Рогозіна і Шойгу, не про пенсії і зарплати наших громадян, не про нові дивовижні ініціативи нашої Думи – ви що, з глузду з’їхали? Про Україну і Порошенка. Ну, ще трохи про Трампа – у зв’язку з Україною, зрозуміло. Чотири з гаком роки кожен день – це ж ні в кого фантазії не вистачить. Але нашим – вистачає”, – обурився музикант і додав, що найближчим часом очікується більше таких новин, так як в Україні скоро вибори.

“А тут ще українські вибори на носі – телепраздник правди і добра тільки починається! Воістину – якщо б не було України, її треба було б вигадати”, – зазначив Макаревич.

У коментарях користувачі підтримали музиканта і написали, що більшість новин про Україну на РосТБ придумані.

Скріншоти коментарів (facebook.com/makarevichav)
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини