Маємо чим здивувати, – в ЗСУ розповіли про невдалу атаку Мі-24 росіян на Півдні та втрати ворога

1019

Позиції наших захисників на Півдні 26 травня намагався атакувати російський гелікоптер. Проте він отримав гідну відповідь і почав відступити ще до того, як завдав удару.

Про це розповіли в оперативному зведенні командування “Південь” за добу. Проте поки не повідомляють, як саме змусили російських пілотів втікати, передає 24 канал.

Ворог може повторювати спробу

Спосіб відповіді цьому російському Мі-24 не розкривають невипадково. Адже це має бути “сюрпризом” і для інших апаратів росіян. Проте зазначили, що це вдалося завдяки доцільно організованій обороні. Також зіграло свою роль і ефективне застосування відповідного озброєння на випередження.

Ворожий пілот, відвернувшись від удару, спішно ретирувався без застосування зброї. Враховуючи, що ворог може повторювати подібні напади, спосіб нашої відповіді ми поки не розкриваємо. Маємо ще чим здивувати рашистів, – підсумували в оперативному командуванні.

Зазначили й те, що непогано протягом доби стріляли там по наземних цілях. Нашими підрозділами ракетно-артилерійського озброєння у взаємодії з авіацією було виконано понад 100 вогневих завдань.

Наразі вже підтверджене знищення 35 російських службовців та кілька бойових машин їхньої піхоти. Проте остаточні втрати ворога поки ще уточнюються.

Також ворог намагався наступати

Наразі росіяни планують наступ на Миколаївському та Криворізькому напрямках. За даними нашої розвідки, ворог на Півдні проводить перегрупування та підсилює свої позиції. Мовиться як про техніку, так і про особовий склад. Коли саме вони хочуть почати активний наступ на Дніпропетровщині – невідомо. Проте наші захисники готові чинити опір там кожної миті.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини