Литва вирішила добити Кремль! Сейм прийняв резолюцію щодо протидії російській агресії

4808

Литовський парламент (Сеймас) прийняв резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включаючи можливість відключення російських банків від всесвітньої системи платежів та передачі інформації SWIFT.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сеймаса, передають Українські Новини.

Документ, прийнятий Сеймасом, закликає до фундаментальних змін в західній стратегії протидії російської агресії щодо змісту, переходу до конкретних дій та вимог щодо Росії”, – сказано в ньому.

В резолюції литовського парламенту пропонується висунути кілька умов і вимог до Росії: контроль над Керченською протокою переходить до Організації об’єднаних націй (ООН); окуповані Росією території України передаються під управління миротворчої місії ООН; звільнення всіх ув’язнених українських громадян – як політичних в’язнів, так і військовополонених.

У випадку, якщо Росія не виконає ці вимоги в найближчому майбутньому або накладе вето на них через структури ООН, Сеймас пропонує прийняти “всеосяжні санкції”, які торкнуться російської нафтогазової галузі, а також фінансового сектора – в тому числі і відключення банків від системи SWIFT.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини