“ЛИШІТЬСЯ ТОГО РОВЕРА!”…а для особливо обдарованих “ВІДЧЕПІТЬСЯ ВІД ВЧИТЕЛЯ!” – у соцмережах стали на захист вчителів

42814
День вчителя

Засновниця ГО “Батьківська рада Львівщини” Олена Пономарева стала на захист педагогів, яких зазвичай найчастіше згадують у соцмережах незлим-тихим словом напередодні Дня вчителя.

У своєму пості у Facebook вона закликає не принижувати та не обливати брудом вчителів і стверджує, що їм не потрібні квіти, цукерки та подарунки від батьків, які звикли “все рішати”. Допис викликав швал емоцій у користувачів Facebook і спровокував активне обговорення.

“Назву цей допис “ЛИШІТЬСЯ ТОГО РОВЕРА!”…а для особливо обдарованих “ВІДЧЕПІТЬСЯ ВІД ВЧИТЕЛЯ!”

Сьогодні по всій країні вітають ВЧИТЕЛІВ з іх професійним святом, хоча День вчителя офіційно припадає на першу неділю жовтня – 1 жовтня, а Всесвітній День вчителя – 5 жовтня.

Я давно хотіла написати цей допис, а швидше звернення або прохання до батьків і суспільства загалом.

Такої кількості бруду, звинувачень, сарказму і істерії як напередодні цього свята, важко собі уявити.

Соціальні мережі майоріють тупими повідомленнями та запитаннями: “Що даруєте?!, “По скільки скидаємось?”, ” А в мене вимагають…”, “А за що я маю дарувати?”…. Під школою, в магазині, на кухні йде тотальне обговорення та приниження ВЧИТЕЛЯ!!!! Жодне професійне свято так масово не обговорюється та банально не обливається брудом.

ЛЮДИ !!! АстАнАвітЄсь!!! Зупиніться та ВІДЧЕПІТЬСЯ ВІД ВЧИТЕЛЯ!!!!!
Ви ж не волаєте на кожному кроці скільки грошей носите лікарям, паспортистам, суддям, прокурорам, податківцям…. ВИ САМІ НАВИПЕРЕДКИ НЕСЕТЕ подяки та хабарі!!!! Бо основне життєве кредо більшості – порішати.

Не принижуйте ВЧИТЕЛЯ!!! Бо більшість з них є самодостатні Люди, більшість з яких жінки, яких є кому вітати та дарувати квіти. Вони мають чоловіків, дітей, друзів, колег… які взмозі створити їм свято без ваших квітів, цукорок та подарунків!!!!

ВІДЧЕПІТЬСЯ ВІД ВЧИТЕЛЯ! Бо НЕ ПОТРІБНІ ЙОМУ ВАШІ ПОДАРУНКИ ТА ЗАЛИЦЯННЯ!!!! Вчитель не просить вас дарувати йому халати з вензілями та прикраси від Swarovski, не вимагає грошей та скарбів Полуботка. ВИ САМІ все це вигадуєте і втілюйте. Не ставте вчителя в незручне становище та не створюйте ґрунт для пліток і міфів. Не ганьбіться самі и не ганьбіть педагогів.

А бажаєте привітати, навчіть своїх дітей казати ДЯКУЮ і ВИБАЧТЕ!!! І самі навчіться щиро і без пафосу казати ДЯКУЮ. Дякую за те, що вчать ваших дітей, турбуються за них, а часом приймають участь у вихованні більше ніж батьки. Дякую за їх терпіння, мудрість і важку роботу. ЦЕ БУДЕ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ.

ВІд себе не завершення додам коротко:

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ДЯКУЮ ВАМ за витримку та розуміння і ВИБАЧТЕ за всіх батьків та дітей.

З наступаючим святом!”

https://www.facebook.com/groups/572367556201637/permalink/1214592435312476/

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини