Львівський патрульний може стати кращим поліцейським України

1358

Як повідомили на Facebook сторінці Патрульної поліції Львівської області, рейтинг українських поліцейських досліджує блогер Валентин Мішковський із Чернівців.

Опитування він опублікував у середу, 26 грудня і триватиме воно до 31 грудня включно, пише Galinfo

Один з претендентів на перемогу Львівський патрульний – Любомир Цісельський, який завжди у гарному настрої і заповзяття до роботи не згасає. Гасло “Служити та захищати” – одне із основних правил на службі. Щасливий батько двох хлопців і донечки, вважає, що сім’я для нього є натхненням і підтримкою.

Львівський патрульний може стати кращим поліцейським України

На службі колеги знають, що за ним, як за “кам’яною стіною” – надійно. Фахові рішення і дії Любомира неодноразово рятували життя громадян. Ось один із прикладів, коли офіцер поліції ризикував власним життям заради порятунку іншого життя.

Такі навички Любомир отримав працюючи до патрульної поліції рятівником в ДСНС. Займався пожежно-прикладним спортом і демонстрував неабиякі результати не лише на рівні області, а й України. Неодноразовий переможець змагань у Львівській області з 2003 по 2010 роки.

Любомир і зараз тримає себе у відмінній фізичній формі, а саме грає професійно у футбол на місцевому та обласному рівнях. Його служба завжди на високому рівні, відтак, у порушників не залишається шансів уникнути покарання. Це відео з крайньої нічної зміни командира:

Цьогоріч Любомир отримав відзнаку за службу на День міста Львова. Він отримав подяку за особисту відвагу, мужність і рішучі та професійні дії під час виконання службових обов’язків, готовність прийти на допомогу, ризикуючи власним життя.

Львівський патрульний може стати кращим поліцейським України

Проголосувати за Львівського патрульного Любомира можна за посиланням#БудьякЛюбомир!

Фото: патрульна Поліція Львівської області

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини